Zagłówki modułowe Made for Bed
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ostatnio mogliście przeczytać o pomysłach na wezgłowie. Obok innych propozycji pojawiły się też różnego rodzaju panele tapicerowane, a ponieważ rozszerzyliśmy niedawno ofertę o nowe modułowe zagłówki Made for Bad, o których wówczas tylko wspominaliśmy, zapraszamy do zapoznania się z nimi bliżej.

Made for Bed jest młodą polską marką, która powstała z myślą o kreatywnych ludziach. To dlatego, że ich produkty można samemu stworzyć praktycznie od podstaw, a możliwych kombinacji jest bardzo wiele.

Moduły dostępne są w trzech rozmiarach – w formie kwadratu lub prostokąta – dostosowanych do gabarytów standardowych łóżek. Żeby zaprojektować swój własny zagłówek trzeba więc najpierw wybrać model a później ilość modułów. Później już można bawić się kolorami i deseniami.

Wybór rodzajów, kolorów i wzorów tkanin jest bardzo duży – można ograniczyć się do jednej tkaniny, zdecydować się na wezgłowie złożone np. modułów w dwóch barwach, albo pozwolić sobie na szaleństwo i zamówić każdy moduł w innym kolorze.

Moduły są bardzo łatwe w montażu, który można przeprowadzić samodzielnie. Najpierw przy pomocy załączonego do zagłówka zestawu montażowego skręca się moduły ze sobą, później należy przymocować do ściany specjalne listwy, a następnie zawiesić na nich wezgłowie. I gotowe!

Wszystkie tkaniny obiciowe są przyjemne w dotyku i wytrzymałe. Warte polecenie są zwłaszcza wełniane materiały z linii Simple oraz różne wzory z kolekcji Chic. Spód modułów wykończony jest taśmą pasmanteryjną, która zabezpiecza ścianę przez obtarciami, które mogłyby się pojawić przy nacisku płyty wiórowej – stelażu modułów.

Gładkie zagłówki w głębokich kolorach dają bardzo elegancki efekt, ale są też uniwersalne i sprawdzą się w sypialni w każdym stylu. Z kolei wezgłowie zbudowane z wzorzystych modułów z kolekcji Chic może stać się głównym punktem wystroju sypialni, podkreślić jej stylistykę albo całkowicie odmienić charakter tego wnętrza.

Zagłówki Made for Bad są interesujące i ładne, ale przede wszystkim wygodne oraz funkcjonalne – poprawią komfort np. podczas czytania w łóżku, wyciszą wnętrze, będą izolacją cieplną ściny. Warto poznać je bliżej, bo potrafią wiele i łatwo dobrać takie, jakie najbardziej będą nam odpowiadać. Zainteresowanych zapraszamy na NASZĄ STRONĘ.

Author:

Related Post

top