Świat pejzaży w zdjęciach Danuty Antas

Świat pejzaży w zdjęciach Danuty Antas
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Pejzaże zawsze stanowiły wdzięczny temat obrazów artystów z minionych epok. Nie zmieniło się to do dzisiaj, pejzaże dostarczają inspiracji współczesnym malarzom i fotografikom. Danuta Antas, jako przedstawiciel współczesnego kanonu fotografiki artystycznej, w swoim dorobku posiada wiele ciekawych reprodukcji pejzaży polskiej przyrody. Reprodukcje pejzaży to dobry sposób na stworzenie medytacyjnego klimatu, oddającego atmosferę pełnego relaksu i wyciszenia w naszym wnętrzu. To skuteczna terapia na rozluźnienie naszych napiętych mięśni. Obraz, przedstawiający pejzaż pomoże każdemu się odprężyć i odpocząć.

Shining and delicate – błyszczące i delikatne wybrzeże dzikiej rzeki. Zarośla i duże wiekowe drzewo robią ogromne wrażenie. Bogactwo rozkwitu przyrody letnią porą rozbudza nasze zmysły i dodaje energii. Czarno-biała reprodukcja doskonale wpisuje się we wnętrze różowego salonu, harmonizując ostre akcenty.

Divine Circle -Niebiański krąg, przedstawia z kolei korony drzew na tle letniego nieba. Błękit z białymi lekkimi kumulusami podkreśla zielone odcienie liści oraz rozkwit przyrody. Obraz uspokaja i wprowadza w stan relaksu. Doskonała propozycja jako dodatek aranżacyjny do naszej sypialni.

Author:

Related Post

top