Ściany
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W DecoMania.pl specjalizujemy się w ścianach, więc zacznijmy od dekoracji ściennych. Szybkim sposobem na wprowadzenie do wnętrza jakiegokolwiek motywu przewodniego, w tym również nawiązania do footballu j jest położenie na ścianie fototapety. W DecoMania.pl mamy olbrzymi wybór fototapet (np. marki CONSALNET oraz FOTOTAPETY NA WYMIAR) przedstawiających boiska, trybuny stadionów i piłkarzy. Taka fototapeta, zwłaszcza przedstawiająca stadion może dodatkowo zmienić proporcje pomieszczenia (pokoje dziecięce często są niewielkie). Jeśli chcemy tylko zasugerować zainteresowania małego lokatora można wybrać NAKLEJKI z motywem piłki i np. imieniem chłopca.

 

Podłogi

Jeśli chodzi o podłogę w pokoju wielbiciela piłki nożnej bardzo ciekawym rozwiązaniem może okazać się położenie SZTUCZNEJ TRAWY. O ile jest ona relatywnie miękka, spełni wszystkie funkcje dywanu czy wykładziny i jednocześnie imponująco wygląda – jak prawdziwa piłkarska murawa.

 

Pokój małego piłkarza to też zwykle pokój ucznia, warto więc zadbać o odpowiednie oświetlenie. Jeśli chcemy żeby lampy nawiązywały do świata footballu zdecydujmy się np. na takie w kształcie klasycznych biało-czarnych piłek, jakie można znaleźć choćby w asortymencie marki NIERMANN.

 

Meble

W naszej ofercie znajdziecie bardzo wiele mebli nawiązujących bezpośrednio do stylistyki piłkarskiej. Można wybrać meble w kolorze zielonym, z elementami ozdobnymi w kształcie piłek czy rysunku linii na boisku. Takie meble ma w swojej w ofercie marki BABY BEST i BAGGI BABY Jeśli wybraliśmy już inne elementy z motywem piłkarskim (lampy, dywan ze sztucznej trawy, naklejki itp), możemy ustawić w pokoju meble w kolorach podkreślających zieleń murawy, np. pomarańczowe, białe, albo szare.
Ciekawym pomysłem, żeby tylko zasugerować ulubiony sport lokatora pokoju jest wprowadzenie jednego wyrazistego mebla nawiązującego do footballu, np. wielkiej puffy (FABRYKA RELAKSU) w kształcie piłki, lub łóżka przypominającego bramkę – to idealne rozwiązanie zwłaszcza jeśli połączymy je z zielonymi ścianami.

Barwy ulubionego klubu

Zamiłowanie do kopania często przeradza się w miłość do któregoś z klubów piłkarskich. Można więc urządzić pokój chłopca w kolorystyce charakterystycznej dla Bayernu Monachium, FC Barcelony czy któregoś z rodzimych klubów. Można wtedy pomalować ściany na jeden z klubowych kolorów (najlepiej ten najbardziej uniwersalny, który ewentualnie po kilku latach będzie można zaaranżować do nowych upodobań już starszego chłopca) i wypełnić pokój dodatkami i akcesoriami w pasujących barwach oraz choć jednym elementem z motywem ulubionej drużyny, np. POŚCIELĄ z herbem klubu.

Dziecko powinno czuć się w swoim pokoju komfortowo i bezpiecznie, a pokój powinien odpowiadać na jego zmieniające się potrzeby. Wprowadzenie do wnętrza ulubionych kolorów i motywów na pewno zachęci dziecko do rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Author:

Related Post

top