Meble do Małego Świata czyli Haba
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Otoczenie w jakim rośnie mały człowiek, kształtuje jego osobowość. Dlatego dobrze, żeby rozwijało ono inwencję i kreatywność, pozytywnie nastawiało do innych ludzi oraz zapewniało poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Meble do pokoju dziecięcego też powinny spełniać te warunki.

Haba to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji mebli i zabawek dla dzieci. Wszystkie produkty wykonane są z przyjaznych najmłodszym surowców – drewna brzozowego lub bukowego, biodegradowalnych materiałów wykończonych ekologicznymi farbami wodnymi.

Linia Matti z kolekcji Haba to wybór pomysłowych mebli modułowych, prostych i neutralnych w swoim podstawowym wariancie, które pasują do pokojów zarówno chłopców jak i dziewczynek w różnym wieku. Zatem częsta zmiana gustów najmłodszych członków rodziny, albo pojawienie się rodzeństwa, z którym dziecko będzie dzielić pokój nie wymagają zakupu nowych mebli, a jedynie przekształcenia ich dzięki sprytnym akcesoriom.

Daszki do łóżek, dekory do szaf i różnego rodzaju akcesoria w kilku kolorach do wyboru pozwalają szybko spersonalizować meble Haba, dopasować je do wieku, gustów i potrzeb małego lokatora.

Dodatkiem do łóżek, biurek, szaf i komód będą oczywiście kolorowe, mobilne meble i dodatki, takie jak pufy-zwierzątka, siedziska w kształcie globusa lub kwiatu, czy skrzynie jak z wyspy piratów. Bardzo ciekawym produktem są też różnego rodzaju namioty stylizowane na średniowieczne zamki, statki, domki, indiańskie tipi, czy ogrodowe altany. Wszystkie dzieci uwielbiają budować „bazy” z koców i krzeseł – namioty Haba będą alternatywą, która na pewno sprosta ich gustom.

Meble Haba przygotowane są dla dzieci, ale nastolatkom także się spodobają, ponieważ uniwersalne modele łatwo przystosują się z czasem do „dorosłych” potrzeb 12-, 15- czy na 20-latków.

Wszystkie modele pomysłowych mebli Haba można zobaczyć na NASZEJ STRONIE. Serdecznie zaparaszamy!

Author:

Related Post

top