Kare Design
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Większość pomieszczeń mieszkalnych i publicznych projektuje się obecnie tak, by jak najbardziej uprościć przestrzeń – kuchnie pod zabudowę, szafy wnękowe, sprytne schowki wbudowane w karton-gipsowe ścianki, lub powierzchnie pod schodami to znak naszych czasów. Jednak nie wynaleziono na razie nic, co zastąpiłoby stoły, krzesła, fotela, kanapy, czy biurka w ich klasycznych formach. I dobrze, bo odpowiednio dobrane, potrafią szybko odmienić wnętrze. Warto poszukać takich mebli, które nie będą banalne, standardowe, czy nijakie. W bogatej ofercie Kare Design na pewno znajdą się modele, które przykują wzrok i staną się prawdziwą ozdobą wnętrza.

Kare Design to marka obecna na rynku już od 30 lat, działająca w 60 krajach i wciąż powiększająca swój asortyment, tak by sprostać zmieniającym się upodobaniom klientów. W ofercie znajdują się więc meble i dodatki, które pomogą stworzyć wnętrza w każdym stylu.

Do wnętrz nowoczesnych pasować będą proste meble i dodatki ze szkła i metalu, o połyskujących, gładkich powierzchniach.

Wnętrza klasyczne albo w stylu francuskim podkreślone zostaną przez meble o miękkich liniach, w klasycznych kolorach takich jak biel, srebro czy naturalne drewno. Idealnie sprawdzą się też kryształowe lampy i lustra w bogato zdobionych ramach.

W przestrzeni retro i vintage odnajdą się modele z linii patchwork oraz college, lekko postarzone nadadzą wnętrzu przytulny, domowy klimat.

Także wnętrza w stylu orientalnym i kolonialnym mogą wiele zyskać dzięki odpowiednio dobranym meblom i dodatkom z ciemnego drewna i skóry z okuciami.

Z pomocą mebli i dodatków Kare Design można stworzyć bardzo charakterystyczne wnętrze, utrzymane również w stylistyce pop art, skandynawskiej, dworkowej, górskiej chaty, industrialnym, glamour i właściwie każdym innym, jaki podoba nam się najbardziej.

Author:

Related Post

top